KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15707271
nr 1570 7271
Erik Olsson Sanda
(1919-2006), Sverige
Etsning, Sond. Signerad, numrerad 53/100, -68. Bildmått: 17,5x49 cm, yttermått inklusive ram: 40x73 cm.
Erik Olsson Sanda, svensk bildkonstnär född 1919, död 2006.
Utrop:
500 kr
måndag 16 oktober 2023
kl 19:57:53
Erik Olsson Sanda
Läs mer om Erik Olsson Sanda